כתרי זירקוניה

מה זה כתרי זירקוניה

בעיות שיניים הן רבות וממגוונות ואנשים רבים סובלים מהן. הם באות לידי ביטוי בשלל דרכים החל מחורים בשיניים, שיניים רקובות, דלקות חניכיים ועוד. אחת הבעיות הידועות היא שן פגועה כאשר לעיתים האופציה היחידה היא לעקור אותה, אך יש מצבים בהם השן פגועה אך השורשים תקינים ואחת מהדרכים בהן ניתן לשמור עליה זה באמצעות התקנה של כתר במרפאת שיניים.

מה זה כתר לשיניים

כתר לשיניים זהו פתרון לבעיית שיניים אשר למעשה מהווה כיסוי המכסה שן פגועה. הכתר מאפשר לשן להמשיך לתפקד בצורה רגילה וטבעית בין היתר גם להיראות יפה ואסתטית יותר וחלק ממכלול השיניים. יש סוגים שונים של כתרים כאשר המטרה של כולם זה לחזק את השן ולשמור עליה. כתרים זקוקים לתחזוקה ושמירה באופן שוטף ויסודי כדי למנוע מהם ליפול, לפתח זיהומים כתוצאה מאוכל שנתקע וכדומה. אם בעבר היו סוגים של כתרים שכללו ציפוי זהב מה שאנחנו מכירים כשיני זהב או כתר חרסינה אחד מסוגי הכתרים החדשים שיש היום הוא כתר זירקוניה.

מה זה כתר זירקוניה ומה היתרונות שלו

כתר זירקוניה זהו למעשה כתר לשיניים העשוי מתרכובת כימית מיוחדת המותאמת באופן מושלם לשימושים דנטליים, היא מאפשרת יצירה של כתר איכותי ועמיד ביותר. כתר מסוג זירקוניה מתאים למעשה למרבית המטופלים, מתאים לכל פה ולכל השיניים ומשתלב היטב גם במקרים של שתלים. אחד מהיתרונות המשמעותיים של כתר מסוג זירקוניה זה המראה שלו והשתלבות טובה בחלל הפה מה שנותן מראה אחיד והרמוני ואינו בולט בניגוד לכתרים המתכתיים שהיו בעבר.

כתרי זירקוניה

האם לכתר זירקוניה יש חסרונות

כמו לכל דבר גם לכתר זירקוניה יש חסרונות כאשר החיסרון הכי גדול ואולי היחידי הוא הנושא של העלות שכן מדובר בעלות גבוהה, לעיתים עד פי 2 ממחיר כתר רגיל. מעבר לכך היתרונות של כתר מסוג זה הם רבים ובעיקר כאשר חשוב המראה והאסתטיקה.

מה התהליך של הרכבת כתר זירקוניה

הליך של הרכבת כתר זירקוניה הינו חשוב ביותר שכן טרם הרכבת הכתר יש צורך לקחת את המידות הנכונות כדי שהכתר יתאים לשן ולמיקום בפה. כמו כן חשוב שהכתר יתאים מבחינה של הצבע זאת אומרת שהוא יהיה בגוון דומה לשיניים מסביבו כדי שלא יבלוט ויראה מוזר. זאת הסיבה שחשוב לפנות לרופא שיניים מומחה ובעל ניסיון אשר ידע לבצע את התהליך כמו שצריך כדי שלא ייווצר מצב בו הכתר ייפול, השן תזדהם מה שעלול להוביל למצב של עקירה מלאה.

לקבלת הטבה /ייעוץ / מידע אנא השאירו פרטים​

נושאים באתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה