שתלים זירקוניה

עושים שתלים זירקוניה

שתלי זירקוניה נמצאים בשימוש נרחב להחלפת שיניים.

זירקוניה הוא חומר שנוצר באופן טבעי. זה יכול להיות מסונתז גם באמצעות בעירה או על ידי פירוק תרמי של זירקוניום דו חמצני. זירקוניה עמיד בחום, תואם ביולוגי ואינו רעיל. הוא אינו משחרר חלקיקים רעילים כאשר הוא מחומם והוא לא צפוי להגיב עם רוק עקב קשיות פני השטח הגבוהה.

שתלים זירקוניה

מה זה שתלים זירקוניה

זירקוניה היא אבן חן מלאכותית המשמשת לייצור שתלים.

הוא עמיד בחום, אינרטי מבחינה כימית וחסר צבע.

חומר זה גם יציב מבחינה מימדית, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור השתלות שיניים.

שתל הזירקוניה פותח לראשונה בשנות השבעים והפך פופולרי יותר ויותר במהלך העשורים האחרונים.

זירקוניה

זירקוניה הוא סוג של חומר קרמי המשמש למגוון מטרות תעשייתיות ומדעיות. בתעשייה הרפואית, הוא משמש לעתים קרובות בייצור של שתלים כירורגיים.

שתלי זירקוניה פופולריים מאוד מכיוון שהם עמידים ועמידים בפני קורוזיה, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור מכשירים רפואיים מושתלים. שתלי זירקוניה מחזיקים מעמד עד 10 שנים לפני שיש צורך להחליפם. המשמעות היא שהמטופלים יכולים ליהנות מתקופה ממושכת של חיים ללא כאבים מבלי לחשוש מההוצאות ואי הנוחות של החלפת השתלים במשך שנים בכל פעם.

זירקוניה הוא חומר חדש יותר המשמש להשתלות שיניים. יש לו יתרונות רבים על פני חומרים אחרים, כגון טיטניום ופלדת אל חלד, אך יש לו גם חסרונות.

קשה לחזות את הצלחת השתל ולא ניתן לדעת אם השתל יחזיק מעמד לכל החיים אלא אם כן הוא נעשה במסגרת קלינית שבה ניתן לבצע בדיקות. זה גם מרגיש קר שיכול לגרום לבעיות עבור אנשים עם רגישות חושית.

החלטתם לעשות שתלים זירקוניה? פנו עוד היום לרופא השיניים שלכם להשתלת שיניים.

לקבלת הטבה /ייעוץ / מידע אנא השאירו פרטים​

נושאים באתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה